O Nás

SPORT UND FREIZEIT s.r.o. je veľkoobchodná spoločnosť, zaoberajúca sa dovozom a distribúciou športového sortimentu renomovaných svetových výrobcov. Na Slovensku úspešne pôsobíme už od roku 1993 a svoje obchodné aktivity od roku 2009 rozvíjame aj na maďarskom trhu.

 

Sme výhradným distribútorom značiek: FISCHER, KOMPERDELL, ONE WAY, HALTI, LOFFLER a dovozcom značky POLAROID. Všetky produkty z portfólia našej ponuky spĺňajú nariadenia slovenskej a európskej legislatívy. K dodávaným značkám poskytujeme naším obchodným partnerom kompletný obchodný servis, počnúc poradenstvom pri správnom výbere sortimentu, cez jeho rýchle dodanie na prevádzky, technickú podporu pri predaji až po promptné riešenie prípadných reklamácií.

 

Spokojnosť obchodných partnerov je naším cieľom a kvalita služieb, ktoré ponúkame je absolútnou prioritou.

ZNAČKY / HARDWARE A DOPLNKY

 


FISCHER

Založená v roku 1924. Fischer je ako jediná veľká lyžiarska firma dodnes vo vlastníctve rodiny svojho zakladateľa Josefa Fischera. Od polovice šesťdesiatych rokov, kedy Fischer v rakúskom Riede otvoril novú továreň na výrobu lyží (najväčšiu na svete), patrí medzi špičku svetových producentov. Výroba a vývoj bežeckých lyží Fischer, ktoré dnes absolútne dominujú trhu, sa datuje na začiatok sedemdesiatych rokov.

STRÁNKA ZNAČKY KATALÓGY

ONE WAY

ONE WAY je popredným  dodávateľom lyžiarskych palíc a príslušenstva. Firma pôvodne založená v roku 2004 vo Fínsku, dnes sídliaca v Rakúsku má stále silné prepojenie so svojimi škandinávskymi koreňmi. Výrazne čistý dizajn produktov, pozoruhodný úspech vo vrcholových pretekoch bežeckého lyžovania a silná komunikácia v spojení s outdoor aktivitami charakterizujú značku už od jej samotného počiatku. 

STRÁNKA ZNAČKY KATALÓGY

KOMPERDELL

Spoločnosť založená vo Viedni v roku 1922 ako výrobca turistických palíc. V roku 1928 už zamestnávala 50 zamestnancov a onedlho sa stala popredným producentom lyžiarskych palíc. V sedemdesiatych rokoch sa začali vyrábať palice z hliníka a produkcia vzrástla na viac ako 150 tisíc párov palíc za rok. V deväťdesiatych rokoch prišli na trh extra ľahké palice z karbónu a množstvo technických inovácii. V súčasnosti patrí značka nie len k popredným výrobcom palíc ale ponúka aj vysokokvalitné protektory a širokú škálu doplnkov.

STRÁNKA ZNAČKY KATALÓGY

ZNAČKY / TEXTIL A DOPLNKY


HALTI

Popredná fínska, dizajnérska značka športového oblečenia pre lyžovanie a outdoorové aktivity. V škandinávskom regióne ide už dávno o vôbec najúspešnejšiu značku športového oblečenie, v posledných dekádach si však Halti dynamicky razí cestu do celého sveta. Vznikla v roku 1976 a meno nesie po najvyššej hore Fínska. Značka si získala skvelé renomé aj vďaka spolupráci s Medzinárodnou lyžiarskou federáciou (FIS) a profesionálnymi športovcami, medzi ktorých patria napríklad lyžiari Kalle Palander alebo Tanja Poutianen. 

STRÁNKA ZNAČKY KATALÓGY

LOFFLER

Od roku 1973, kedy bola táto rakúska značka (patriaca pod koncern firmy Fischer) založená, je Loffler synonymom absolútnej kvality v segmente športového oblečenia. Produkty značky Loffler ponúkajú vysoký komfort a funkčnosť nie len pri vytrvalostných športových aktivitách, ale aj pri voľnočasovom využití. V dobe, keď mnoho výrobcov presúva vlastnú výrobu do krajín na ďalekom východe, Loffler vyrába výhradne v krajinách Európskej únie. Kvalita materiálov a spracovania je u tejto značky vždy na prvom mieste.

STRÁNKA ZNAČKY KATALÓGY

POLAROID

Od samotného vzniku je táto americká značka pionierom a odborníkom na výrobu polarizačných šošoviek.  V roku 1929 vynašiel Dr. Edwin Land prvý syntetický polarizátor, ktorý nazval Polaroid. Práve ten sa stal základom pre všetky dnešné polarizačné okuliare, fotografické šošovky a obrazovky. V roku 1935 predal pán Land prvé slnečné okuliare a už v roku 1937 bol v USA založený Polaroid Corporation – závod úspešnej značky slnečných okuliarov, dnes jedného z celosvetových lídrov.

STRÁNKA ZNAČKY

Kontakty

SPORTUNDFREIZEITs.r.o.
Panónska cesta 4/A
851 04 Bratislava, Slovakia
IČO: 31 341 616
DIČ: 2020350596
IČDPH:SK2020350596

48°7′20.3500858″N
17°6′4.2092228″E
zobrazit na mape
+421 (0) 905 731 594
info@sport-freizeit.sk